HABERLER

Geleceğin mucitlerini yetiştiriyoruz...

WEB 2.0 Araçları Online Eğitim Başvuru Sonuçları İlan Edildi

WEB 2.0 Araçları Online Eğitim Başvuru Sonuçları İlan Edildi

WEB 2.0 araçları online eğitim başvuru sonuçları ilan edilmiştir. Yoğun talep üzerine katılımcı sayısı 100 kişiye çıkarılmıştır. Eğitim ile ilgili detaylı bilgi 30.04.2019 tarihinde katılımcıların mail adreslerine gönderilecektir.

ADI SOYADI İL İLÇE MESLEK BRANŞ
MUHAMMED ÇETİNLER  ADANA YÜREĞİR  ÖĞRETMEN FEN BİLİMLERİ 
SONGUL ALTUNKANAT ADANA SEYHAN ÖĞRETMEN BİLİSİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZİLİM
YAVUZ SELİM  ÜNAL ADANA YÜREĞİR ÖĞRETMEN MATEMATİK
ESRA AYDEMİR  ADANA SEYHAN ÖĞRETMEN İLKÖĞRETİM MATEMATİK 
FERAT TOPAL AFYONKARAHİSAR MERKEZ ÖĞRETMEN FEN BİLİMLERİ
SELDA TOPAL AFYONKARAHİSAR MERKEZ ÖĞRETMEN FEN BİLİMLERİ
GÜLPERİ ALTIN AFYONKARAHİSAR DİNAR ÖĞRETMEN ADAYI İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
GÜL ÖZER AFYONKARAHİSAR  SANDIKLI ÖĞRETMEN SINIF ÖĞRETMENİ
HAKAN PARMAK AĞRI MERKEZ ÖĞRETMEN FEN BİLİMLERİ
BÜŞRA BAYRAM AĞRI MERKEZ ÖĞRETMEN İNGİLİZCE
OKAN AKSOY ANKARA ETİMESGUT ÖĞRETMEN FEN BİLİMLERİ
SONGÜL HAKBİLEN ANKARA ETİMESGUT ÖĞRETMEN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
SAADET KARGIN  ANKARA MAMAK ÖĞRETMEN  İLKÖĞRETİM MATEMATİK 
MERYEM KILDIR ANTALYA DEMRE ÖĞRETMEN ADAYI İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
NESLİHAN ERİNCİK AYDIN ÇİNE ÖĞRETMEN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
FAHRETTİN AŞICI BALIKESİR ALTIEYLÜL AKADEMİSYEN MATEMATİK EĞİTİMİ
MURAT PAZARCIK BALIKESİR BANDIRMA ÖĞRETMEN MATEMATİK
GENCER TAŞCI BİLECİK BOZÜYÜK ÖĞRETMEN  MATEMATİK
LEYLA KALIN  BİLECİK  MERKEZ ÖĞRETMEN SINIF ÖĞRETMENİ 
ÜNAL ÇİÇEK BİNGÖL MERKEZ ÖĞRETMEN MATEMATİK
MUSTAFA BALDIR BİTLİS TATVAN ÖGRETMEN BİLİSİM TEKNOLOJİLERİ
BURCU DURMAZ BURDUR MERKEZ AKADEMİSYEN MATEMATİK EĞİTİMİ
ABDULLAH TOPCU BURDUR MERKEZ ÖĞRETMEN ADAYI MATEMATİK
MUSTAFA ÇİÇEK  BURDUR  MERKEZ  ÖĞRETMEN ADAYI İLK ÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ 
FATMA PAMUKÇU  BURDUR  MERKEZ  ÖĞRETMEN ADAYI İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ 
ÖZGE DURMUŞ BURSA OSMANGAZİ ÖĞRETMEN ADAYI FEN BİLİMLERİ
ELİF PELİN ERİŞ DENİZLİ PAMUKKALE ÖĞRETMEN MATEMATİK 
SERKAN ERİŞ DENİZLİ MERKEZEFENDİ ÖĞRETMEN FEN BİLİMLERİ
ALİ METE AKTAŞ DENİZLİ TAVAS ÖĞRETMEN MATEMATİK
EBRU KURUOĞLAN DENİZLİ KALE ÖĞRETMEN  BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 
YASİN YILDIZ DÜZCE AKÇAKOCA ÖĞRETMEN SINIF ÖĞRETMENİ
ÇAĞLAR AKÇAY  EDİRNE  MERKEZ  ÖĞRETMEN  BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 
İRFAN ŞAHBUDAK  ERZURUM YAKUTİYE ÖĞRETMEN SİNİF ÖĞRETMENİ
ZEHRA ŞENOL ESKİŞEHİR TEPEBAŞI ÖĞRETMEN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 
FURKAN ÇINAR ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ÖĞRETMEN FEN BİLGİSİ
MELİH ÜNLÜER ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ÖĞRETMEN  İNŞAAT TEKNOLOJİSİ
ELMAS KALEM GAZİANTEP  ŞAHİNBEY  ÖĞRETMEN  ROBOTİK KODLAMA
ALPER MORGÜL  GAZİANTEP  ŞAHİNBEY  ÖĞRETMEN  GÖRSEL SANATLAR 
HARUN AYTAÇ HATAY ANTAKYA ÖĞRETMEN DEN BİLİMLERİ
AHMET GÜZEL HATAY ANTAKYA ÖĞRETMEN  ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ 
FADEN TOPUZ ISPARTA MERKEZ ÖĞRETMEN  İLKÖĞRETİM MATEMATİK
MEHMET YURDAKUL İSTANBUL MECİDİYEKÖY ELEKTRONİK MÜHENDİSİ YAZILIM
MEHMET ESEN İSTANBUL PENDİK ÖĞRETMEN ORTAOKUL MATEMATİK
ÖZCAN DEMİRBAŞ İSTANBUL ARNAVUTKÖY ÖĞRETMEN SINIF ÖĞRETMENİ
DENİZ CAN İSTANBUL ARNAVUTKÖY ÖĞRETMEN SINIF ÖĞRETMENİ
İBRAHİM AŞIK  İSTANBUL ÜMRANİYE  ÖĞRETMEN  MATEMATİK
MİHRİBAN BAYRAKTAR İZMİR BUCA ÖĞRETMEN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 
GÜLGÜN ÇAKMAK İZMİR MENDERES ÖĞRETMEN BİYOLOJİ
DİLEK KESKİN İZMİR  ÇİĞLİ ÖĞRETMEN MATEMATİK 
GÖKAY  ÇALIŞKAN KAYSERİ KOCASİNAN ÖĞRETMEN BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ
ÇELEBİ KALKAN  KAYSERİ MELİKGAZİ  ÖĞRETMEN  SINIF ÖĞRETMENİ
SONER ALTINTAŞ KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ ÖĞRETMEN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
NURİ BOZBAŞ KONYA MERAM ÖĞRETMEN MATEMATİK
FİLİZ ŞENTÜRK  KONYA MERAM ÖĞRETMEN  MATEMATİK
HAVVA NUR AKKAŞ KONYA  KARATAY ÖĞRETMEN ADAYI MATEMATİK
VAHAP ÖZGÜN MALATYA KULUNCAK ÖĞRETMEN FEN BİLİMLERİ
TANER YÖRÜ MANİSA SALİHLİ ÖĞRETMEN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
HANDE BİLGİN MERSİN TARSUS ÖĞRETMEN FEN BİLİMLERİ
ZERRİN KEÇECİ MERSİN ERDEMLİ ÖĞRETMENİ SİNİF ÖĞRETMENİ
SEDA DURMAZ MUĞLA YATAĞAN ÖĞRETMEN İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENİ
MEHMET ÇAKMAK NİGDE BOR ÖĞRENCİ  MEKATRONIK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİ 
TUĞBA YURDAKUL  ORDU KUMRU ÖĞRETMEN İNGİLİZCE
EROL ERCAN KUNDAKCI OSMANİYE TOPRAKKALE ÖĞRETMEN İNGİLİZCE
TANJU KÖROĞLU  RİZE  MERKEZ  ÖĞRETMEN  FEN BİLİMLERİ 
MUSTAFA HÜDÜR SİİRT ERUH ÖĞRETMEN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
SEDA USTAN SİVAS MERKEZ OGRETMEN SJNİF OGRETMENLİGİ
FERHAT AKTAN SİVAS MERKEZ ÖĞRETMEN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
YİĞİT ARİF ŞEN ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ ÖĞRETMEN  BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM
AHMET GÜVENÇ ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ ÖĞRETMEN BİLGİSAYAR
İSMAİL ASAR ŞANLIURFA HALİLİYE ÖĞRETMEN BİLİŞİM
BİLAL SARAÇ ŞANLIURFA EYYÜBİYE ÖĞRETMEN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
ŞÜKRÜ ÇİÇEK ŞANLIURFA SURUÇ ÖĞRETMEN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 
MUSTAFA YOLCU ŞANLIURFA CEYLANPINAR ÖĞRETMEN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
VELİ BEYDİLLİ ŞANLIURFA VİRANŞEHİR ÖĞRETMEN BİYOLOJİ
BEKTAŞ DEVECİ ŞANLIURFA HALİLİYE ÖĞRETMEN İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENİ
SİMGE YİĞİT ŞANLIURFA BİRECİK ÖĞRETMEN İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENİ
İLKER ŞAHİN ŞANLIURFA SİVEREK ÖĞRETMEN İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENİ
EYYUP KUŞ ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ ÖĞRETMEN İNGİLİZCE
SEVGİ AYBER ŞANLIURFA SURUÇ ÖĞRETMEN İNGİLİZCE
AYŞE HANİM DEMİREL ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ ÖĞRETMEN MATEMATİK ÖGRETMENİ
EZGİ AKDENİZ ŞANLIURFA HARRAN ÖĞRETMEN OKUL ÖNCESİ
SALİÇ AKTAŞ ŞANLIURFA SİVEREK ÖĞRETMEN SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
OKTAY ÜVEYİK ŞANLIURFA SURUÇ ÖĞRETMEN  İLKÖĞRETİM MATEMATİK
MUSTAFA GÖKKAYA  ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR  ÖĞRETMEN  REHBERLIK
ÖZLEM TAŞCI  ŞANLIURFA AKÇAKALE ÖĞRETMEN  SINIF ÖĞRETMENİ 
MÜSLÜM CAN ŞANLIURFA SURUÇ ÖĞRETMEN  FEN BİLİMLERİ 
SERİFE NUR ÖZKAN  ŞANLIURFA  SİVEREK OGRETMEN  BİLİSİM TEKNOLOJİLERİ VE YAZILIM 
SÜLEYMAN YUVAKGİL  ŞANLIURFA  HALİLİYE ÖĞRETMEN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 
ZEYNEP ECE AYVALI ŞANLIURFA  SURUÇ  ÖĞRETMEN İNGİLİZCE 
ÖZLEM KÖROĞLU ŞANLIURFA  VİRANŞEHİR ÖĞRETMEN İNGİLİZCE 
SANVER BİNGÖL  ŞANLIURFA  HALİLİYE ÖĞRETMEN SINIF ÖĞRETMENİ 
SENA ALADAĞ  ŞANLIURFA  HALİLİYE  ÖĞRETMEN  BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ 
MUSTAFA  HAŞLAK  ŞANLIURFA  HALİLİYE  ÖĞRETMEN  FEN BİLİMLERİ
MEVLÜT ACAR  ŞANLIURFA  KARAKÖPRÜ  ÖĞRETMEN  FEN BİLİMLERİ
ÖZEN SARITAŞ ŞANLIURFA  SURUÇ ÖĞRETMEN  İNGİLİZCE 
HARUN DAŞ ŞANLIURFA  HALİLİYE ÖĞRETMEN  SOSYAL BİLGİLER 
SEVGİ DOĞAN KUZAN ŞANLİURFA KARAKÖPRÜ  ÖGRETMEN MATEMATİK
ESER İRŞİ TOKAT ALMUS ÖGRETMEN SOSYAL BİLGİLER
MUSTAFA ŞAHİN TOKAT MERKEZ ÖĞRETMEN MATEMATİK
RÜMEYSA NUR GÜMÜŞ  TRABZON  AKÇAABAT  ÖĞRETMEN ADAYI FEN BİLGİSİ 

MEDYA MERKEZİ